İletişim Bilgileri

Özel Ankara Aydın Akademi iletişim bilgileri ve lokasyonu aşağıda verilmiştir ama yine de yer tarifi yapmak isterim. Özel Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursu Merkezi Ankara Atatürk Bulvarı üzerinde Kızılay meydanında, Kızılay AVM ile Evkur Mağazasının arasında kalan 94 nolu binanın 7. katındayız. Ulaşımı kolay merkezi bir yerdeyiz. Ankara’nın her yerinden tek vesait ile gelebilirsiniz. Kurs Merkezi önünde neredeyse her semtten gelen otobüs durakları vardır. Durakların Kurumumuza uzaklığı 3 – 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eğer Metro ya da Ankaray ile gelecekseniz Kızılay Metro İstasyonunda ineceksiniz. Kızılay Metrosunun farklı yönlere çıkışları vardır. Metrodan İzmir Caddesi çıkışından çıkarsanız, tam 94 nolu Kurs binasının önüne çıkmış olursunuz.

AYDIN AKADEMİ BİLGİSAYAR KURSU

Bizi aşağıda verilen sabit telefon hattı ve mobil telefon hattından 7 gün 24 saat arayabilir, WhatsApp hattımıza ve e-posta adresimize 7 gün 24 saat çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz. Mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

İletişim 1: 0551 735 06 06

İletişim 2: 0553 730 14 14

Whatsapp:0553 730 14 14

www.ankaraaydin.com

www.berkcan.com

AYDIN AKADEMİ KURUMLARI 32 yıllık bir kurumuz verdiğimiz eğitimler son derece profesyonel’dir MEB ONAYLI EĞİTİM VERİYORUZ SERTİFİKASINIZ E DEVLET’DE GÖZÜKME GARANTİSİ VERİYORUZ SİZDE BİZE KATILIN.

Adres:Atatürk Bulvarı ÖZKAN İŞHANI No: 94/14 (Kat 7) Kızılay/Çankaya/ANKARA (Kızılay AVM binasının Sıhhiye yönündeki yan binasındayız)