Hakkımızda

ANKARA AYDIN AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI HAKKIMIZDA

Bizler, Ahmet AYDINALP’in kuruculuğunda 1989 yılından beri 32 yıldır sektörde hizmet veren öncü bir kurum olan Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursuyuz. Ankara Aydın Akademi Bilgisayar Kursu hakkımızda çok
şey söylenebilir. Özetle, 32 yıllık hizmet süremizde 20 binin üzerinde kursiyere bilgisayar, on parmak, teknik çizim, grafik tasarım, muhasebe, web tasarım, web programlama, matematik, yazılım ve meslek edindirme noktasında eğitimler ve MEB onaylı sertifikalar verdik. Mezun ettiğimiz kursiyerler Kamu kurum ve özel şirketlerde başarılı olmuş, yüksek mevkilerde istihdam edilmişlerdir. Özel Aydın Akademi Eğitim Kurumları hakkında MEB Onaylı bir Özel Öğretim Kurumu olduğumuzu QR (Kare Kodu) sorgulamasından doğrulayabilirsiniz.
Neden Ankara Aydın Akademi Bilgisayar Kursu Tercih Edilmeli?

 1. Tecrübe her şey değildir ama çok şeydir ve bizler 32 yıllık tecrübeye sahibiz.
 2. Her eğitim kurumu kendi sektöründe uzmanlaşır, biz ortaya karışık bir eğitim vermiyoruz 32 yıldır sadece matematik bilgisayar eğitimleri veriyoruz. Bu alanda öncü, uzman bir kurumuz.
 3. Özellikle Bilgisayar yazılımları alanında Bizler hocaların hocasıyız. Sadece bilgisayar işletmeni ya da programcısı yetiştirmedik, sektörde halen ders veren birçok bilgisayar hocasını da yetiştirerek eğitim ordusuna kattık.
 4. Biz öğretmeyi ve grup tekrarını garanti eden ilk kurumuz ve sizleri kurs bitse dahi öğretene kadar misafir ediyoruz.
 5. 10 kişilik sınıflarda ve birebir bilgisayar basında sürekli uygulama yaparak eğitim veriyoruz.
 6. Alaylı yetişen hocalarla değil, bilgisayar öğretmenlerinden ve bölüm mezunlarından oluşan Milli Eğitim Bakanlığından kadrolu atanan tecrübeli ve uzman öğretim kadrosuyla eğitim veriyoruz.
 7. Bize gelen iş taleplerini kursiyerlerimizle paylaşıyor ve firmalarla görüştürüyoruz. Birçok kursiyerimiz istihdam olmasına vesile oluyoruz.
 8. Sizler bizim kıymetlimiz siniz, sevgi, saygı ve güler yüzden oluşan bir aile ortamı sunuyoruz.
 9. Ders Müfredat programlarımızda öğrettiğimiz programların her zaman en son versiyonunu veriyoruz.
 10. Her zaman kendimizi yenileyerek gelişen teknolojiyi takip ediyor ve son teknolojiye sahip donamın birimleriyle ders veriyoruz.
 11. Mezun kursiyerlerimizden, İnternet Sosyal paylaşım sitelerinden ve Sosyal medyadan, Ankara Aydın Akademi Bilgisayar Kursu Hakkımızda herhangi bir olumuz söz yazılmamıştır ve söylenmemiştir
 12. Yazacak daha çok şey var ama bu yazacaklarımı diğerleri de yaptıkları için yazmaya gerek duymuyor ve sizleri kurumumuza davet ediyor, bizle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.

İletişim: 0551 735 06 06