Autocad Teknik Çizim Kursu

Autocad Teknik Çizim Kursu

Autocad teknik çizim kursu programlarından Autocad 2019 versiyonu ile 2 ve 3 boyutlu teknik çizim kurslarında ölçülü ve ölçekli her türlü proje çizimi yapabilecek düzeyde eğitim verilmektedir. Autocad Kursunda Önce teknik çizim kuralları öğretilerek ardından Autocad Programının 2 boyutlu komutları teker teker anlatılır. Öğrendiğiniz komutlar proje uygulamaları üzerinde pekiştirilir. Sonra 3 boyutlu katı modelleme komutlarına geçilir. 3D de sıfırdan üç boyutlu projeler yaptırılmakta veya önceden çizdiğimiz iki boyutlu planlar üç boyutlu hale getirilmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Autocad Programının iş olanakları diğer teknik tasarım programlarını göre daha yüksektir.

Autocad Öğrenerek Kendinize Değer Katın

Üretim, tasarım ve imalat anlamında hangi meslekten olursanız olun Autocad ile teknik bire bir ölçülü gerekirse ölçekli çizim yapabilmeniz size sınıf atlattıracaktır. Sizi kalifiye eleman yapacaktır. Hatta inşaat, mimarlık, elektrik, çevre, peyzaj, makine, endüstriyel tasarım, jeoloji, meteoroloji, harita gibi mühendislik bilimlerinin vazgeçilmez programlarından olan Autocat Programını bilmek zorundasınız. En azından şimdilik bileceksiniz, sonrası… Gelişen, üreten, şahlanan bir Türk Devleti ve Dünya’da ilk ona giren, bir beş yıl sonra ilk bire girecek Türk Mühendisi, Yazılımcıları gibi fen adamlarının dışında esnaf ve şirket olarak çalışan mobilyacılık, inşaat ahşap, metal ve plastik, doğramacılık, mobilya dekorasyon, PVC sistemleri, enerji panelleri, iklimlendirme, sıcak soğuk hava apareyleri gibi meslek grupları Autocad programını bilmek zorundalar.

Autocad Teknik Çizim Kursu

Bizde bu programı öğretmek zorundayız. Sizce daha ne zamana kadar öğretelim size Autocad Programını? Bu Programın daha iyisini yapana kadar. Peki yapabilir miyiz? Yaparız yaparız hem de alasını yaparız. Hiç endişeniz olmasın. Ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olamayız. Önce bileceğiz, sonra tahlil edeceğiz, daha sonra da Türk Coğrafyasına uyarlayacağız. Bize uyan bizdendir, uymayan değildir deyip üstünü çizeceğiz. Biz kendi yazılımlarımızı yapmak zorundayız. Ama, şimdilik bu yazılımları kullanmak durumundayız.

Bizler de Ankara Autocad Kursu olarak bu yazılımları şimdilik öğretiyoruz ve kendi içimizde bu yazılımların daha iyisini, yapıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Hükumeti Bizi görecektir.

Autocad Teknik Çizim Kursu ayrıntılı bilgi için; (0312) 418 94 94 – 532 711 57 57 Ahmet Aydınalp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir