Web Tasarım ve Grafik Kursu

web tasarım ve grafik kursu

Günümüzün popüler mesleği olan web ve grafik tasarımıdır. Sizler de tasarım Dünyasında yeriniz alın. Unutmayın her firmayı ayakta tutan en önemli departman satış ve pazarlamadır. Satış ve pazarlama ise reklamsız olmaz. Reklam ise tasarım ile olur. Web tasarım ve grafik kursu, en güncel web sayfası ve grafik tasarım programlarından Adobe ürünlerinin eğitimleri verilmektedir. Tasarım programları olarak Dreamweaver, Flash, Photoshop, Illustrator, InDesign ve Corel Draw gibi genel kullanıcısı olan tasarım programlarını öğretiyoruz. Bu Programlarla hem grafik tasarımı hem de web tasarımı yapabiliyor olacaksınız. Bunu unutmayın ki reklam, ve bunu yapabilmeniz için görsel tasarım programlarını bilmelisiniz. Reklam firmaların olmazsa olmazıdır. Siz de kendinizi geliştirin ve tasarım dünyasında yerinizi alın. Ayrıntılı bilgi için; (0312) 418 94 94 – 532 711 57 57 Ahmet Aydınalp

Özel Web Tasarım ve Grafik Kursu

Web tasarım ve Grafik tasarımı kursu bazı kurumlarca ayrı ayrı düzenlenmektedir. Oysa ki Aydın Akademi Berkcan Bilgisayar Kursu yıllardır bu eğitimleri birleştirdi. Web ya da grafik tasarım kurslarımıza katılan kursiyerlerimiz, hem web, hem de grafik tasarımını öğrenmektedirler. Bizler Aydın Akademi Berkcan Bilgisayar Kursu olarak bu iki kursu birleştirdik. Çünkü yapmış olduğunuz bir tasarımı basılmak üzere matbaaya gönderdiğinizde bunun adı grafik tasarım oluyor. Aynı tasarımı bir iki küçük ilavelerle İnternet’te yayınlanmak üzere Web sunucusuna gönderdiğinizde ise bunun adı Web tasarımı olmaktadır. Dolayısıyla Web tasarım ve grafik tasarımı ayrılmaz bir bütündür. 

Web Tararım ve Grafik Kursu Sertifikası

Web tasarım kursu ile grafik tasarım kurslarımız kapsamında öğretmeyi tasarımcı yetiştirmeyi garanti ediyoruz. Bu tasarım işini öğretmeden kimseyi mezun etmiyoruz. Kursumuzu başarı ile bitirip, tasarımı öğrenen her kursiyere de MEB onaylı sertifika veriyoruz. İstihdam alanına göre ister Web Tasarım isterse de Grafik Tasarım sertifikası veriyoruz. Kendini kanıtlayabilen kursiyerlerimize de hem Web hem de Grafik tasarım sertifikası veriyoruz.

Derslerimiz uzman öğretmenler tarafında verilmektedir. Bütün öğretmenlerimiz MEB tarafında çalışma izinleri onaylanmış kadrolardan oluşmaktadır. Bizle aynı tarihlerde bu mesleğe başlayanların tamamı kurumlarını kapatmak zorunda kalmışlardır. Biz ki Aydın Akademi Berkcan Bilgisayar Kursu olarak 32 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir