Mesleki Yeterlilik MEB Sertifikalı Kurslar

Mesleki Yeterlilik MEB Sertifikalı Kurslar

Mesleki Yeterlilik MEB Sertifikalı Kurslar

Kurumumuzun belgelendirdiği, Mesleki yeterlilik MEB sertifikalı kurslar aşağıda sıralanmıştır.

Autocad Kursu

Autocad Programı İle teknik tasarım kursudur. Sektör olarak geniş bir iş alanına sahiptir. Mimar, Mühendis ve imalat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar Autocad bilen teknik elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar.

3D-Max Kursu

Mesleki yeterlilik MEB sertifikalı kurslar özellikle Mimari proje ofisleri ve 3 boyutlu katı modelleme ve animasyon alanlarında faaliyet gösteren firmalarda istihdam edilebilirsiniz.

On Parmak Kursu

Adalet Bakanlığı’na bağlı mahkemelerde zabıt yada icra katibi olmak isteyen ve noterlerde çalışmak isteyenlerin gelmesi gereken gereken bir kurstur. Ayrıca kendini klavyeye bakmadan hızlı ve doğru yazmak isteyen herkes gelebilir.

Web Tasarım Kursu

Web Tasarımı İnternet ile birlikte hayatımıza giren bir meslek dalıdır. Artık bütün firmalar ve kamu kurumları kendi web sayfalarını yaptırmaktadırlar. Hatta birçok firma ve kurum kendi bünyesinde webmaster istihdam etmektedirler.

Web Programlama Kursu

Web programlama, e-ticaret, ya da sosyal paylaşım siteleri gibi dinamik, interaktif Web siteleri yapmak isteyen bireylerin katılması gereken bir mesleki kurs türüdür.

Mobil Programlama Kursu

Akıllı telefonlarla İnternet artık bizimle cebimizde dolaşmaktadır. Cep telefonları için mobil uygulama yapmak isteyen kişiler bu bu kursu tercih etmelidirler.

Grafikerlik Kursu

Grafik tasarım kursu, kartvizit, broşür, afiş, kitap kapağı gibi her türlü tasarım dünyasında çalışmak isteyen çalışmak ve kendini geliştirmek isteyen bireylerin tercih etmesi gereken bir kurstur. istihdam alanı oldukça geniştir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Muhasebe bir firmanın olmazsa olmazıdır. Her firma ayakta durabilmek ve büyümek için ön muhasebesini tutmak ya da tutturmak zorundadır. Ön muhasebeyi muhasebe programlarında tutmak isteyen ve bu alanda istihdam edilmek isteyen bireyler Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna gelmelidirler.

Sağlık Hizmetleri İle İlgili Mesleki Yeterlilik Sertifikalı Kurslar

Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Üniversite ve Devlet hastaneleri ile özel hastanelerin hasta kayıt kabul bölümlerinde çalışmak isteyen adayların Hasta Kayıt Kabul Hizmetleri Kursuna kaydolmaları gerekmektedir.

Hasta ve Yaşlı Bakıcısı Kursu

Hasta Refakatçisi Kursu

Yönetici Asistanlığı Kursu

Yönetici Sekreterlik Kursu

Eğiticinin Eğitimi Kursu

Emlak Danışmanlığı Kursu

Emlak bürosu açmak isteyen ya da emlakçılık ofislerinde çalışmak isteyenler Emlak Danışmanlığı Kursuna gelmelidirler.

Avcılık Kursu

Aşçılık Kursu