Matematik Kursu

Artık, “ben Matematiği yapamıyorum, sevmiyorum, nefret ediyorum” gibi cümleler kuramayacaksınız. Matematik kabusuna son. İyi bir üniversiteyi kazanmanın yolu, DGS VE KPSS sınavları gibi sınavlarda iyi bir puan almanın yolu matematikten geçer. Matematiği hem sevecek hem de öğreneceksiniz. Bizimle Matematik korkulu rüyanız olmaktan çıkacak. TYT, YKS, DGS, KPSS, LİSE ara sınıf sınavlarında Matematik ve Geometri ile ilgili hiç bir sorununuz kalmayacak. 32 yıllık tecrübesiyle Özel Aydın Akademi Berkcan Matematik Kursu olarak binlerce öğrenciye Matematik öğrettik, öğretiyoruz. Kurslarımızda Matematik öğretmeyi garanti ediyor, deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Matematik Kursları Seviyeleri

Matematik diğer birçok dersler gibi değildir. En temelden alınması gereken bir derstir. Bir duvarın tuğlalarına benzer. En alttaki tuğla eksik olursa üste tuğla koyamazsınız. Alttaki tuğlalar sağlam olmaz ise üste konulan tuğlalar da sağlam olmaz. Genellikle matematik problemi olan insanların 4 işlem ve temel kavramlarla ilgili bilgi eksiklikleri bulunmaktadır. Hal böyle olunca ilerleyen matematik konuları da içinden çıkılmaz karmaşık bir hal almaktadır. Bu durum ise matematiğe karşı bir sevgisizlik hatta nefreti tetiklemektedir. Sonuç olarak ta matematikten kopmuş ve başarısız olmuş bir aday profili ile karşılaşmaktayız. Tecrübeli öğretmenlerimiz Ankara Matematik Kursu derslerini en temelden almaktadırlar. Rakam nedir? Sayı nedir? gibi tanımlamalardan başlamaktadırlar ve adım adım sindire sindire konular ilerlemektedir. Bir önceki konu iyice pekiştirilmeden bir sonraki konuya geçilmemektedir. Ders materyallerimiz, ders konuları ile ilgili, gireceğiniz sınavlarda karşınıza çıkabilecek tüm farklı soru tiplerini içermektedir. Bol bol farklı tiplerdeki soruları çözerek matematik probleminizi kökünden halletmeye varsanız mutlaka bizimle görüşünüz.

Matematik Kursu Gün ve Saatleri

Matematik eğitimlerimiz hafta içi 2 gün  ya da hafta sonu olmak üzere sabah, öğlen veya akşam saatlerinde, tenha sınıflarda yapılmaktadır. Seçeceğiniz matematik programına göre haftalık 6, 8, ve 10 saatlik matematik eğitim müfredatlarına göre yapılmaktadır. Eğer grup içerisinde ders almak istemezseniz her düzeyde bire bir ve sizin belirlediğiniz saatlerde özel Matematik Derslerini, Matematik Kursu Ankara da vermekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için arayınız. 0553 730 14 14- 0 551 735 06 06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir