Hakkımızda

Aydın Akademi Hakkında Ahmet Aydınalp

Aydın Akademi Berkcan Bilgisayar Kursu Kimdir?

Aydın Akademi Bilgisayar Kursu, Ahmet Aydınalp kurucu temsilciliği ve müdürlüğünde Milli Eğitim Bakanlığı Ankara İlinde faaliyet göstermektedir. Ankara, Çankaya İlçe Müdürlüğüne bağlı Özel Berkcan Bilgisayar Kursu olarak 21.07.1989 tarih ve 26249 sayı ile kurum açma ve öğretime başlama ruhsatımızı alarak öğretim hayatımıza bilgisayar kursu olarak başladık. Ankara Aydın Akademi hakkında hep olumlu geri dönüşlerin olması bizlere 32 yıllık bir tecrübe kazandırdı. 32 yıl içerisinde 20.000 ‘in üzerinde kursiyere hizmet verdik. Matematik, Bilgisayar İşletmeni, On Parmak, Bilgisayar Programcısı, Web ve Grafik Tasarımcısı, Bilgisayarlı Muhasebe ve Analist Programcılık gibi kurslar düzenledik. Eğitim müfredatlarımızı her zaman güncel tutup, en son programları takip ederek kursiyerlerimize bilgisayar ve bilgisayar programlarının son versiyonunu vermeyi amaçladık ve bilgisayar yazılımlarımızı sürekli güncel tuttuk.

Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursu olarak verdiğimiz bütün kursların sonunda Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar Sertifikaları vermekteyiz. Kurslarımız sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını alan kursiyerlerimiz kamu kurumlarının ve özel sektörün başarılı ve aranan elemanları oldular. Günümüzde ise bilgisayar kullanıcısı olmak bir ayrıcalık olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi. Kurumumuz, güncel programların eğitimini, her bilgisayar kursiyerine bir bilgisayar düşecek şekilde, ferah sınıflarda uygun fiziksel şartları sağladık. Sizlerden aldığımız güç ve destekle Özel Öğretim faaliyetlerimizi devan ettirmekteyiz.

Kursiyerlerimiz, bilişim teknolojisi çağına yakışır şekilde tamamı bilgisayar uygulamalı olan dersliklerde eğitim almaktadırlar profesyonel öğretmen denetiminde eğitim almaktadır. Verdiğimiz eğitimlerin tamamı öğretme garantisi altındadır. Bir gün mutlaka ihtiyaç duyacakları bilgisayar sertifikalarını almanın ötesinde kendilerine güvenen birer Bilgisayar İşletmeni olarak yetişmektedirler. Yetiştirdiğimiz Bilgisayar Programcıları Özellikle Kamu Kurumlarında çalışan memurların, unvan değişikliği yaparak Programcı kadrolarına geçiş yapmışlardır. Böylece hem maaşları hem kadroları hem de dereceleri artmıştır.

Aydın Akademi hakkında detaylı bilgiler Site içi bilgilerden edinilebilir. Kurumumuz Atatürk Bulvarı No: 94/14 kat:7 Kızılay Ankara adresinde merkezi bir lokasyondadır. Ankara Kızılay Meydanında merkezde herkesin kolayca ulaşabileceği bir adreste Bilgisayar Kursu, Yazılım Uzmanlığı Kursu, Autocad ve Matematik Kursları vermeye devam etmekteyiz.