Unvan Değişikliği

Kamu kurumlarının iki yıllık periyotlarda açmış oldukları unvan değişikliği sınavlarına girerek unvanınızı değiştirebilirsiniz. Bizim kurum bu sınavı yapmıyor demeyin. Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları kamu kurumunun yönetmeliklerinde mevcut olup, ihtiyaca göre belli dönemlerde yapılmak zorundadır. Unvan değiştirerek programcılık kadrosuna geçen kamu personelinin maaş farkı, kuruma ve personelin mezuniyet durumuna göre 450 TL ile 1250TL arasında değişmektedir.

Bütün kamu kurumlarının ünvan değişikliği sınavları için, kurumların sınav konularına göre özel programlama gruplarımız olusturulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için arayınız. Tel: 532 711 57 57

NEDEN BİZ?

 1. Tecrübe çok şeydir ve biz 28 yıllık tecrübeye sahibiz.
 2. Her kurum sektöründe uzmanlaşır, biz ortaya karışık bir eğitim vermiyoruz sadece bilgisayar eğitimleri veriyoruz ve bu alanda öncü ve uzmanız.
 3. Biz hocaların hocasıyız, sadece bilgisayar işletmeni yetiştirmedik, sektörde halen ders veren birçok bilgisayar hocasını da yetiştirerek eğitim ordusuna kattık.
 4. Biz öğretmeyi garanti eden ilk kursuz ve sizleri kurs bitse dahi öğretene kadar misafir ediyoruz.
 5. 10 kişilik sınıflarda ve birebir bilgisayar basında sürekli uygulama yaparak eğitim veriyoruz.
 6. Çakma hocalarla değil, bilgisayar öğretmenlerinden ve bölüm mezunlarından oluşan Milli Eğitim Bakanlığından kadrolu atanan tecrübeli ve uzman öğretim kadrosuyla eğitim veriyoruz.
 7. Bize gelen iş taleplerini kursiyerlerimizle paylaşıyor ve firmalarla görüştürüyoruz. Birçok kursiyerimiz istihtam olmasına vesile oluyoruz.
 8. Sizler bizim kıymetlimizsiniz, sevgi, saygı ve güler yüzden oluşan bir aile ortamı sunuyoruz.
 9. Müfredat programlarımızda öğrettiğimiz programların her zaman en son versiyonunu veriyoruz.
 10. Her zaman kendimizi yenileyerek gelişen teknolojiyi takip ediyor ve son teknolojiye sahip donamın birimleriyle ders veriyoruz.
 11. Yazacak daha çok şey var ama bu yazacaklarımı diğerleri de yaptıkları için yazmaya gerek duymuyor ve sizleri kurumumuza davet ediyor, bizle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.

indobokep borneowebhosting video bokep indonesia videongentot bokeper entotin videomesum bokepindonesia informasiku videopornoindonesia bigohot