Analist Programcılık

Analist Programcılık Kursu

Analist Programcılık Kursu, Programcılık kursunun bir üst seviyesidir. Analist programcılık kursuna katılabilmeniz için en az lise ve dengi okul mezunu olup, bilgisayar programcılığı kursunu da başarı ile bitirmiş olmanız gerekmektedir.

Analist Programcılık Kursundaki amacımız; kursiyerlere ileri düzeyde programlama öğreterek sistem çözümleme ve tasarım tekniğini kullanarak, kamu ve özel sektörde personel ihtiyacını karşılamaktır.

Analist programcılık kursu kapsamında PL/SQL, MYSQL, SQL ve ORACLE gibi veri tabanı programları üzerinde çözümlemeler yatırılır. Kurs sonunda MEB onaylı 288 saatlik Analist Programcılık Sertifikası verilir.

ANALİST PROGRAMCILIK KURSUNU NEDEN BİZDEN ALMALISINIZ?

 1. Tecrübe çok şeydir ve biz 28 yıllık tecrübeye sahibiz.
 2. Her kurum sektöründe uzmanlaşır, biz ortaya karışık bir eğitim vermiyoruz sadece bilgisayar eğitimleri veriyoruz ve bu alanda öncü ve uzmanız.
 3. Biz hocaların hocasıyız, sadece bilgisayar işletmeni yetiştirmedik, sektörde halen ders veren birçok bilgisayar hocasını da yetiştirerek eğitim ordusuna kattık.
 4. Biz öğretmeyi garanti eden ilk kursuz ve sizleri kurs bitse dahi öğretene kadar misafir ediyoruz.
 5. 10 kişilik sınıflarda ve birebir bilgisayar basında sürekli uygulama yaparak eğitim veriyoruz.
 6. Çakma hocalarla değil, bilgisayar öğretmenlerinden ve bölüm mezunlarından oluşan Milli Eğitim Bakanlığından kadrolu atanan tecrübeli ve uzman öğretim kadrosuyla eğitim veriyoruz.
 7. Bize gelen iş taleplerini kursiyerlerimizle paylaşıyor ve firmalarla görüştürüyoruz. Birçok kursiyerimiz istihtam olmasına vesile oluyoruz.
 8. Sizler bizim kıymetlimizsiniz, sevgi, saygı ve güler yüzden oluşan bir aile ortamı sunuyoruz.
 9. Müfredat programlarımızda öğrettiğimiz programların her zaman en son versiyonunu veriyoruz.
 10. Her zaman kendimizi yenileyerek gelişen teknolojiyi takip ediyor ve son teknolojiye sahip donamın birimleriyle ders veriyoruz.
 11. Yazacak daha çok şey var ama bu yazacaklarımı diğerleri de yaptıkları için yazmaya gerek duymuyor ve sizleri kurumumuza davet ediyor, bizle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.